Івано-Франківськ

Про компанію:

Виготовлення дерев'яних виробів, меблів з масиву.

Компанія «Frop» — це український виробник, який спеціалізується на виготовленні дерев’яних меблів з масиву та практикує неординарний, всебічний підхід до столярної справи.«Frop» виготовляє різноманітні предмети інтер’єру, дерев’яні конструкції, столярні вироби та меблі.

Компанія «Frop» — підприємство повного циклу роботи, адже має власні цехи із заготівлі сировини, камерні та повітряні сушки, склад сировини, цехи механічної обробки, дільниці шліфувальних робіт, фарбування та збору продукції, склад готової продукції. Замкнений цикл виробництва дозволяє гарантувати контроль якості виробів.

Запрошуємо до співпраці партнерів по продажу готових виробів, дизайнерів, архітектурні агентства. Наші фахівці готові запропонувати творчі ідеї та цікаві рішення щодо облаштування простору та розробки функціональних, конструктивних меблів. Наші можливості дозволяють щомісяця виготовляти значні об’єми меблевої продукції.

Ми зможемо оперативно забезпечити стильними й зручними меблями і великий готель чи ресторан, і окрему оселю.Діяльність компанії ведеться за напрямкамком реалізації дизайн-проектів для приватних будинків та громадських приміщень, меблі виготовляємо з твердих сортів деревини (дуба, ясену), хвої та шпонованих плит.Компанія «Frop» працює, щоб просувати український бренд на світовій арені.


Переглядів: 129
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання