Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 26а
+380 990579848

Про компанію:

Продаж керамічної плитки для внутрішнього і зовнішнього облицювання.

Дім Кераміки «Бастіон» пропонує вашій увазі широкий вибір керамічної плитки для внутрішнього та зовнішнього облицювання. 

Чому клієнти обирають саме наш магазин: Широкий та оптимально збалансований асортимент надає можливість обрати плитку відразу для всіх приміщень в квартирі - від кухні до ванної кімнати, від коридору до санвузла.Привабливі ціни і акційні пропозиції - ми працюємо за цінами, рекомендованими виробниками.

Перевірена якість товару - Ви можете бути впевнені, що продукція, яку Ви придбали відповідає європейським нормам та вимогам до якості продукції.

Безкоштовна візуалізація майбутнього приміщення - команда професіоналів швидко та креативно створює дизайн майбутньої ванної кімнати або кухні. Ми допомагаємо прорахувати необхідну кількість плитки за розмірами приміщення - ми допоможемо придбати рівно стільки продукції, скільки необхідно і не витрачати зайвих коштів.

Оперативна доставка - служба доставки доставляє продукцію швидко та вчасно до Вашого дому. Наші працівники із задоволенням допоможуть вам підібрати плиту, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашого дому та гармонійно підкреслить ваш вишуканий смак.

Ми цінуємо вашу довіру, тому пропонуємо вам лише продукцію вищої якості, яка має усі необхідні сертифікати.


Переглядів: 244
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання