Івано-Франківськ Вулиця Симона Петлюри, 8

Про компанію:

Піскоструменева очистка поверхонь з металу, дерева, каменю, бетону. Порошкове фарбування негабаритних металевих конструкцій.

Сьогодні піскоструминні роботи знайшли своє місце в багатьох галузях. В першу чергу на думку спадає, звичайно ж, будівництво, де саме піскоструменевий апарат здатний найефективніше підготувати поверхню до того, щоб працювати з нею далі.

Однак універсальність піскоструменевого апарату разом з існуючим різноманітністю моделей визначає затребуваність послуги піскоструя і в інших сферах промисловості — наприклад, в автомобілебудуванні, а також очищенню різноманітних поверхонь на харчових підприємствах або навіть в декоруванні.

Послуги піскоструя дозволяють повернути поверхні первісний стан, видаливши не тільки сліди старого покриття та корозії, а й позбавивши поверхню від різного роду жирних плям, які, без сумніву, негативно впливають на якість майбутнього фарбування. При цьому зручність полягає в тому, що піскоструменевій обробці можна піддавати як солідні площі, так і досить дрібні деталі. І все це може запропонувати вам наша компанія.

Наші переваги:багаторічний досвід роботи;грамотні та професійні працівники;якісне та швидке виконання робіт;вигідні ціни.Надаємо послуги піскоструменевого очищення будь-якої поверхні:метал;дерево;пластмаси;,бетон;цегла;авто-мото диски;рами;кузовні частини автомобілів;брами;ворота;промислові огорожі;фасади будівель;причепи;цистерни та інше.


Переглядів: 163
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання