Івано-Франківськ

Про компанію:

Виготовлення металоконструкцій, корпусних меблів у стилі "Loft", піскоструменева очистка та плазмова порізка металу. Реставрація промислових станків.

Стиль «Лофт» з'явився недавно і набуває своєї популярності. Завдяки лаконічності, стриманості та максимальному простору в облаштуванні кімнат створює ефект легкості та затишку. Цей стиль передбачає декорування елементів меблів, але не перевантажує загальну атмосферу кімнати зайвою пихатістю і об’ємними формами.

Якщо ви хочете, щоб інтер’єр вашої квартири налаштовував на творчість та генерацію ідей, не відволікав від роботи чи відпочинку, але й водночас був сповнений теплом — замовляйте меблі та конструкції в стилі «Лофт» у «Soft Loft».

Наша творча команда займається проектуванням та монтажем конструкцій. Ваші ідеї — наше виконання.Меблі від «Soft Loft» стануть відмінним рішенням для сучасного інтер’єру дому, офісу, ресторану.

Ми швидко виконуємо замовлення. Працюємо індивідуально з кожним клієнтом, робимо точні заміри та пропонуємо оптимальні дизайнерські ідеї. Використовуємо натуральні матеріали.Доступні ціни за якісні послуги. 


Переглядів: 118
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання