Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 35

Про компанію:

Продаж килимів.

Уже давно залишились в забутті ті часи, коли килими вішали на стіни. Робили це зазвичай не з естетичних міркувань, а задля звукоізоляції та утеплення.Сьогодні ж килим може стати справжньою «родзинкою» вашого інтер’єру: доповнить та підкреслить ваш вишуканий смак.

Магазин «Килими з Бельгії» пропонує продукцію всесвітньовідомої компанії «balta», яка має понад 50 років досвіду та є одним з лідерів у країнах Європи. В Україні «balta» успішно реалізує свою продукцію 18 років і вже здобула визнання споживачів.Унікальність килимів «balta» полягає в їхньому ексклюзивному дизайні: вдалому поєднанні кольорів та візерунків. Волокна, з яких тчуть килими, проходять спеціальну термічну обробку, тому не електризуються та не деформуються, а отже ваш килим зберігатиме свій чудовий зовнішній вигляд роками.

Усі килими є гіпоалергенними, тому не викликають алергічних реакцій у дітей та дорослих. Водовідштовхувальний ефект також одна з особливостей продукції «balta», яка буде корисною для батьків маленьких діток та власників тварин.Надзвичайно насичені кольори, відсутність синтетичного блиску — ось основні переваги килимів компанії «balta».

Дизайнери компанії ретельно працюють та постійно відслідковують модні тенденції, адже прагнуть бути в курсі останніх новинок.Переваги магазину «Килими з Бельгії»:доступні ціни;висока якість продукції;консультування кожного клієнта;дизайнерські рішення;привітне та ввічливе ставлення;багаторічний досвід роботи


Переглядів: 203
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання