Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 11

Про компанію:

Виготовлення та продаж корпусних меблів.

Незважаючи на появу нових матеріалів, дерев'яні меблі не перестають користуватися популярністю, адже вони характеризується природним теплом, красою і міцністю. Але предмети інтер'єру з натурального масиву можуть стати практичними, гарними і довговічними тільки за умови правильного виробництва. Наша компанія здійснює виготовлення меблів з дерева з дотриманням всіх вимог до виробничого процесу і якості матеріалів.

Здійснюємо виготовлення:спалень;віталень;кухонь;столів;прихожих;дитячих меблів;ліжокТим паче, що саме такі меблі мають безліч переваг:екологічність та безпечність матеріалів, з яких вони виготовлені;в повітря виділяються корисні ефірні масла та приємний запах;меблі міцні, стильно виглядають та мають довгий термін експлуатацію — ще й можуть піти у спадок вашим онукам;на меблях з масиву дерева не з’являється пліснява, грибки і меблі «дихають»;завдяки тому, що з дерева у повітря виділяються фітонциди вдається знищувати різноманітні бактерії.

Будь-яка модель з каталогу може бути виготовлена потрібного вам розміру. Ми можемо змінити форму, матеріал оббивки, декор меблів, щоб вони ідеально вписалася в інтер'єр квартири, будинку, офісу, ресторану або будь-якого іншого приміщення.

Перед виготовленням предметів інтер'єру проекти завжди узгоджуються з замовником, тому ризик виникнення помилок і неточностей на стадії виробництва — зведений до мінімуму. 


Переглядів: 166
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання